• Wyprawka ucznia klasy I

1. Zeszyty 16 – kartkowe. 1 w trzy linie kolorowe i 2 w kratkę bez marginesów - obłożone i podpisane na okładce z przodu ( imię i nazwisko ucznia, klasa).
            2. Piórnik nieduży. Wyposażenie piórnika : 2 ołówki, cienkopisy: czerwony, niebieski,  gumka, temperówka z pojemnikiem, linijka 20 cm, nożyczki (z zaokrąglonymi końcami), klej w sztyfcie).
            3. Przybory szkolne: kredki drewniane grubsze typu bambino, kredki świecowe typu bambino, pastele olejne 12 kolorów, flamastry, 2 pędzle (cienki i średni), farby plakatowe 12 kolorów, plastelina 12 kolorów, podkładka A3.
            4. Artykuły papiernicze: blok rysunkowy biały i kolorowy (A4), blok techniczny biały i kolorowy (A4), papier kolorowy (wycinanka), 2 teczki z gumką (A4).
            5. Artykuły higieniczne: chusteczki higieniczne w pudełku 1 op.
            6. Pozostałe: strój gimnastyczny – biała koszulka z krótkim rękawem, czarne lub granatowe krótkie spodenki  lub legginsy,  obuwie sportowe z gumową podeszwą białą ( strój w podpisanym worku), buty na zmianę (na białej podeszwie).

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!

• II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Przez nas ilustrowane to, co w wierszach Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zapisane”

• ​​​​​I MIEJSCE w kategorii klas 7 - 8 zajął uczeń naszej szkoły - Wiktor Kamiński, uczeń klasy 8b z pracą malarska ilustrującą wiersz K.K. Baczyńskiego pt.: „Chore myśli” (opiekun p. Jolanta Puk).

Na konkurs wpłynęło 1178 prac plastycznych z całej Polski. Komisja konkursowa dokonała oceny w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas 4-6 i 7-8.Jury wyłoniło także 85 prac, które nie zostały nagrodzone, ale ze względu na swoje walory artystyczne są wyeksponowane podczas wystawy pokonkursowej.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom konkursu – uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i ogromny wkład pracy.Należy podkreślić, że prace konkursowe były na bardzo wysokim poziomie. Staranność, pomysłowość, wyczucie atmosfery wierszy – wszystko to sprawiło, że jury konkursowe miało ogromny problem z wyborem najciekawszych prac.Nasze uznanie dla uczestników konkursu jest tym większe, że zdajemy sobie sprawę z jak piękną, ale trudną poezją przyszło im się zmierzyć.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac z wystawy pokonkursowej umieszczonej na stronie Dziennika Wschodniego:https://www.dziennikwschodni.pl/galeria.html?gal=999689703&art=1000308588&p=13