• Informacja dla rodziców/opiekunów uczniów korzystających z obiadów w szkolnej stołówce.

Zapisy:

Zapisy dzieci na obiady odbywają się w formie pisemnej na podstawie deklaracji.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie deklaracji drogą elektroniczną

DEKLARACJA - OŚWIADCZENIE - OBIADY

na adres:  obiady.sp313@eduwarszawa.pl

Dziecko otrzyma obiad w następnym dniu po złożeniu ww. deklaracji.

Odwoływanie posiłków:

Obiady należy odwołać telefonicznie (+48)22-259-41-43 (wew. 105) lub osobiście w świetlicy szkolnej, najpóźniej do godziny 9:00 w dniu, którego odwołanie dotyczy .

Nie ma możliwości odwoływania posiłków drogą elektroniczną.

Rezygnacja z obiadów:

Informację o rezygnacji z obiadów proszę przesłać drogą mailową na adres: obiady.sp313@eduwarszawa.pl

W przypadku nadpłaty proszę napisać:

- numer konta, na który ma zostać dokonana wpłata

- dane adresowe potrzebne do wykonania przelewu (imię i nazwisko właściciela konta, adres).

Bez pisemnej rezygnacji rodzic zostanie obciążony kosztem posiłków dziecka.

Opłaty:

Koszt jednego obiadu wynosi 8,50 zł.

Informacja o wysokości opłat za bieżący miesiąc wraz z ewentualnymi odliczeniami za odwołane posiłki szkoła są przekazywane rodzicom/opiekunom prawnym drogą mailową.

Opłaty za obiady za dany miesiąc dokonujemy do 15 dnia każdego miesiąca w formie przelewu na numer konta 71 1030 1508 0000 0005 5034 2065 (w tytule należy podać imię i nazwisko ucznia, klasa, miesiąc)